aboutus

SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED

SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED SECUERA TECHNOLOGY COMPANY LIMITED
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
در سراسر جهان
مارک های: SECUERA
تعداد کارمندان: 50~80
فروش سالانه: 5000000-8000000
سال تاسیس: 2007
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
دربارهی ما
معرفی

من شنژن Secuera Technology Co.، Ltdیک شرکت ملی با فناوری پیشرفته جدید است که به تحقیق و توسعه ، تولید و فروش تجهیزات امنیتی متعهد است ، همچنین ارائه دهنده راه حل سیستم امنیتی شخصی است.این شرکت به نوآوری و توسعه محصول اهمیت زیادی می بخشد و به طور فعال استعدادهای برتر را برای تقویت قدرت تحقیق و توسعه مستقل به ارمغان می آورد. شرکت ما همچنین برای ساخت محصولات برجسته صنعت امنیت با بسیاری از موسسات شناخته شده داخلی همکاری می کند.

من به عنوان یک تولید کننده عالی که همه راه حل های ایمنی عمومی را ارائه می دهد ، عمدتا سیستم های اشعه ایکس ، فلزیاب ، سیستم دمای غربالگری بدن را تولید می کند.

من شرکت ما کیفیت محصول را به عنوان عمر سازمانی در نظر می گیرد ، هر قسمت ساخت را با توجه به IS به شدت کنترل می کندای9001 رویکردهای استاندارد و فعالانه به محصولات بین المللی درجه یک است.

من پاسخگویی به خواسته های در حال توسعه مشتری "جهت توسعه پایدار شرکت است. این شرکت برای بیش از 1000 نماینده در 30 کشور جهان محصول و خدمات با کیفیت ، کارآمد و شخصی ارائه داده است که انواع مختلفی از رویدادهای مهم ، فرودگاه ها را پوشش می دهد. ، ایستگاه ها ، پایانه ها ، اماکن تفریحی ، سیستم امنیت عمومی ، عملکرد مهم ادارات دولتی ، کارخانه های بزرگ ، اتاق معاینه ، مراکز خرید و سایر زمینه ها مانند دسترسی دسترسی افراد به بازرسی امنیتی ، بازرسی کالای قاچاق. SECUERA در بیش از 80 کشور جهان یک مشتری قوی بین المللی ایجاد کرده است ، محصولات به اروپا ، آمریکا ، آمریکای جنوبی ، آفریقا ، آسیای جنوب شرقی ، خاورمیانه و سایر کشورها و مناطق صادر شده است.

تاریخ

SECUERA SECURITY در هنگکنگ در سال 2007 تاسیس شده است که یک تولید کننده تجهیزات حرفه ای اسکنر امنیتی است، متخصص توسعه و تحقیق در فن آوری تصور اشعه X، تکنولوژی تشخیص فلز، تشخیص انفجار، تشخیص مایع و خدمات امنیتی نسبی است. ما SECU ERA را اجرا می کنیم. به عنوان نام تجاری بالا. به عنوان یک تامین کننده قابل اعتماد، ما همچنان به تولید محصولات با کیفیت و پشتیبانی فنی حرفه ای ادامه می دهیم.

در قرن بیست و یکم SECUERA SECURITY به سرزمین اصلی چین معرفی شد و در سال 2016 اولین همکاری فنی در سرزمین اصلی - Shenzhen Secuera Technology Co.، Ltd. ، و همکاری امضا کرد.

برای پاسخگویی به توسعه بازار، طرفین درخواست، شنژن Secuera فناوری شرکت، آموزشی ویبولیتین مرکز بازاریابی ادغام تمام منابع برای تصمیم گیری های علمی برای برنامه ریزی نام تجاری، عمل در بازار، سیستم بازاریابی، استاندارد مدیریت، به طوری که برای اطمینان از امنیت، فعال، کارآمد، توسعه سریع.

ما همه احزاب را با آرمانهای بلند دعوت می کنیم، دوستان مهمان به دنبال توسعه مشترک، کسب و کار امنیت جهانی هستند! ما صمیمانه از شما برای پیوستن به شما خوش آمدید

سرویس

پشتیبانی در فروش:

ما در عرض 24 ساعت تمام درخواست شما را پاسخ خواهیم داد! خوش آمدید از سراسر جهان درخواست می کند! ما بهترین پیشنهاد شما را ارائه خواهیم داد و بهترین خدمات را با توجه به نیاز خود ارائه خواهیم داد.

خدمات فنی:

تیم فنی ما دارای تجربه فراوان در راه رفتن از طریق فلزیاب، اسکنر بارگیر X Ray، سیستم نظارت بر خودرو و غیره است. ما با افتخار برای ارائه پشتیبانی در سرویس نصب، تعمیر و نگهداری، نصب، آموزش، و تحقیق و توسعه در محصولات جدید

نصب، تعمیر و نگهداری، آموزش

ما برای تمام تجهیزات امنیتی ما دوسال گارانتی رایگان را برای قطعات یدکی ارائه خواهیم کرد. ما پشتیبانی های دائمی فنی را برای سفارشات شما ارائه خواهیم کرد. ارائه خدمات رایگان شامل نصب، بهره برداری، پس از سرویس و پشتیبانی رایگان رایگان و بدون غذا.

تیم ما

در حال حاضر،

ما 80 کارمند داریم، 10 تیم تحقیق و توسعه را راه اندازی می کنیم. تیم QC 10 نفره.

سری محصولاتی از قبیل: X Ray Scanning Systems، آشکارساز دستی دستی، راه رفتن از طریق آشکارساز فلزی، سیستم بازرسی و غیره.

با استفاده از مدیریت کارآمد و الگوی تولید سریع، ما قادر به کنترل ظرفیت تولید سالانه 3000 دستگاه اسکنر مجرب X Ray، 8000 دستگاه از طریق فلزیاب، 100 هزار دستگاه آشکارساز فلز دستی، 1000 دستگاه تحت سیستم نظارت بر خودرو و غیره در صورت تقاضای فوری، واحد تولید اورژانس ما، کسب و کار شما را بدون هیچ مشکلی تضمین می کند.

اطلاعات تماس